En Büyük Yaz Eğlencesi: Türkiye’deki En Keyifli 5 Aqua Park

Sıcak yaz aylarına merhaba dediğimiz bu günlerde, hem su sporlarının tadını çıkarmak hem de sınırsız eğlence ile tatilini taçlandırmak isteyenlere ülkemizin en geniş olanaklarına sahip su parklarını sizler için inceledik. İşte ülkemizin en çok ziyaret edilen 5 birbirinden güzel aqua parkı

http://www.adaland.com/Photos/amazon_family_slide0.jpg

Bu İçerikte Neler Var?

Adaland / Kuş Adası

Kuşadası’nın simgelerinden biri haline gelen Adaland, ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerine gün boyu sınırsız eğlence sunan su parklarının başında gelir. Farklı yaş gruplarına hitap eden etkinlik ve animasyon gösterileriyle dikkat çeken Adaland’ın en büyük özelliği ise ziyaretçilerine sunduğu farklı özelliklere sahip su kaydıraklarıdır. Bunun yanında Adaland’da şirin yunus balıklarını ziyaret edebilir, park içindeki eğlence noktalarında vakit geçirebilir ve tatilinizi kalıcı hale getirecek fotoğraf hizmetlerinden yararlanarak, ziyaretinizi büyük bir keyifle tamamlayabilirsiniz.

İrtibat: (0256) 618 12 52

The Land of Legends / Antalya

Bir Antalya tatilinin olmazsa olmaz ziyaret duraklarından biri olan The Land of Legends, bir çok havuz eğlencesi olanaklarıyla yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan önemli su parklarımızdan biridir. Park içerisinde konaklama mekanlarından zengin içeriğe sahip restoranlara kadar pek çok hizmet noktası bulunmaktadır. “Efsaneler Diyarı” temasına sahip parkta, eğlence severlerin hoşuna gidecek pek çok etkinlik düzenlenmektedir. Dalış ve su kayağı gibi su eğlencelerinin yanında park içerisinde ziyaret edebileceğiniz yunus, penguen ve balina havuzları gibi birçok ilgi çekici bölüm yer almaktadır.

İrtibat: 444 99 13

http://www.waterplanet.com.tr/AquaGaleri.aspx#ad-image-19

Water Planet / Alanya

Water Planet, Alanya ve çevresinde oldukça yoğun olarak ziyaret edilen ve geniş bir yapıya sahip olan su parklarından biridir. “Su Dünyası” ismiyle yola çıkan park, içerisinde bulunan geniş tesisler ve konaklama mekanlarıyla turistlere tam kapasite hizmet vermektedir. Konaklama ve restoranlar dışında Water Planet, yerli ve yabancı turistlerin ilgi gösterdiği yeşillik alanlara, kumsallara, teraslara ve havuzlara ev sahipliği yapmaktadır. Her yaştan konuğa uygun etkinlik ve su sporu alanlarına sahip parkta, bunun yanında yetişkin su sporu severlere Bungee Jumping yapma fırsatı sunmaktadır.

İrtibat: (0242) 527 51 64

Aqua Dream / Marmaris

Marmaris’in büyük bir alana kurulmuş su parklarından biri olan Aqua Dream, eğlenceli bir gün geçirmeniz için tasarlanmış pek çok su kayağı çeşidiyle karşımıza çıkmaktadır. Çocuklardan yetişkinlere, adrenalin tutkunlarının hoşuna gidebilecek farklı özelliklerdeki kayakların dışında, düzenlenen aktiviteleri ile de Aqua Dream, konuklarının gözdesi bir mekan olarak hizmet vermeye devam etmektedir. “Türkiye’nin en büyük su parkı” olma hedefiyle yola çıkan işletme, ziyaretçilerine sunduğu restoran hizmetiyle geniş bir menü içeriğine sahiptir.

İrtibat: (0252) 417 35 37

http://oludenizwaterworld.com/galeri.html

Water World / Fethiye

Water World, Fethiye’nin ünlü Ölüdeniz kıyılarına yakın büyük eğlence tesislerinden biridir. Farklı yaştan ziyaretçiler için hazırlanmış kayak ve havuzlarıyla ilgi gören su parkı, özellikle heyecan veren su parkurlarıyla adrenalin dolu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Park içinde müşterilerin ihtiyacını karşılayacak yiyecek ve içecek mekanları bulunmaktadır. Water World su parkında şezlong, otopark, kişiye özel soyunma dolabı, kabin ve bot hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İrtibat: (0532) 053 11 84